niedziela, 20 stycznia 2013

Najlepszy blog kulinarny województwa podkarpackiego

Witajcie kochani

Kilka dni temu otrzymałam od Pani Karoliny z Rzeszowskiej Gazety Wyborczej ciekawą propozycję wzięcia udziału w plebiscycie na "najlepszy blog kulinarny województwa podkarpackiego". W pierwszej chwili bardzo sceptycznie podeszłam do tego rodzaju sond i konkursów, ale po chwili namysłu i namowie kilku sympatycznych mi duszyczek podjęłam decyzję o wzięciu udziału w zabawie.  
Podkarpacie to miejsce w którym mieszkam od urodzenia i jest mi tym bardziej miło, że zostałam wyróżniona spośród tylu wspaniałych blogerów z regionu.

Przejdźmy zatem do sedna sprawy jakim jest plebiscyt.
Jeśli jesteście sympatykami mojego bloga i wyrażacie chęć oddania głosu właśnie na mnie to możecie zrobić to TUTAJ. Na dole pod przepisem znajduje się lista blogów które biorą udział w zabawie, mój jest 6sty, zatytułowany "Blog Joanny - www.kulinarne-smaki.blogspot.com".  Na oddanie głosów macie kilka dni, będzie mi bardzo miło jeśli zdecydujesz się właśnie na niego oddać swój głos.


Wyróżnienie, którego dostąpiłam zaszczytu dzielę z zacną grupą dziewięciu blogerów kulinarnych (nawiasem mówiąc fantastycznych) i zdaję sobie sprawę, że będzie trudno zająć mi pierwsze miejsce. Mimo wszystko i tak czuję się wygraną. Pozdrawiam moich "rywali" i trzymam kciuki. :)

3 komentarze:

Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej :)
Dziękuję za komentarz.